Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cena wizyty u ginekologa

Siła reputacji
    0

Cena wizyty u ginekologa

Czy ktos z Was byl na badaniu ginakologicznym w przychodni w Manchesterze? Jesli tak to czy moze podac jaka cene trzeba zaplacic za ta przyjemnosc. Interesuje mnie konkretnia cena badania i/lub USG jesli wykonuja takowe w gabinecie. Z gory dziekuje za pomoc.

Siła reputacji
    6
    Jak ja dzwonilam do przychodni w Machester to pytalam tylko o cene USG.Powalila mnie ta cena-100f.To samo badanie jest u nas refundowane z NHS.

Mieszka w
    Nibylandii
    Siła reputacji
    8
    hehe znajoma ostatnio miala 'przyjemnosc' wydania 100f na to usg :)
    lekarz powiedzial, ze "niewykluczone, ze bedzie dziewczynka" :) w sumie 50/50 szans :)

Siła reputacji
    6
    Masakra.Wole isc do swojego lekarza niz bulic tyle kasy za cos co moge zrobic za free.

Siła reputacji
    6
    ja korzystałam z tej przychodni będąc w ciązy( ponad dwa lata temu): badanie, cytologia +wynik-180 Ł

skorzystałam z tej przychodni ponieważ w czasie trwania ciąży w uk raczej nie wykonuje sie badań ginekologicznych kobiet ( moze wtedy jedynie gdy kobieta o to badanie poprosi).
    dzieki temu badaniu dowiedziałam sie ze mam wirusa - infekcje i konieczne bedzie przeprowadzenie cięcie cesarskiego.
    otrzymalam pismo od lekarza ze wskazaniem przeprowadzenia cesarki
    niestety podczas pierwszej konsultacji z lekarzem angielskim, gdy okazałam wyniki, okazało sie ze dla nich moja przypadlość nie jest wskazaniem do cesarki, mało tego lekarz w sumie nie slyszał nigdy o takim wirusie...
    poprosilam o kolejna konsultacje z innym lekarzem i na szczęscie kolejny doktor wykazał sie większa wiedza i oczywiscie wyrazil zgode na przeprowadzenie zabiegu ciecia-ze wzgledu na dobro dziecka.
    pomimo ze badanie w Manchester było dość drogie warto sie wykosztować jeśli chodzi o zdrowie maluszka.
    a co do usg to radze skorzystac ze szpitala w Warrington, darmowe i fachowe :)

aktualne ceny sa dostepne na ich stronie
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez moni1 ; 04-04-2012 o 17:41