Ankieta: Który telefon jest najlepszy (druga połowa 2012).

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Który telefon jest lepszy?

Mieszka w
    Warrington
    Siła reputacji
    10

Który telefon jest lepszy?

Premiera iPhone 5 już za nami, tak więc czas dowiedzieć się który telefon waszym zdaniem jest najlepszy.

Siła reputacji
    8
    Zaglosowalam na Galaxy bo znam ten telefon od podszewki.Bardzo mi sie podoba.
    Nigdy nie łamię zasad.....Ja je ignoruję.

Mieszka w
    Nibylandii
    Siła reputacji
    11
    hehehe ty juz wiesz, ktory wybralem :)

Mieszka w
    Londyn
    Siła reputacji
    0

Przereklamowane i medialne

Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Premiera iPhone 5 już za nami, tak więc czas dowiedzieć się który telefon waszym zdaniem jest najlepszy.
    Od lat jestem wierna Blackberry. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką Z10. Telefon bardzo fajny, stabilne oprogramowanie, posiada LTE, wyświetlacz 4,2 cala. Nie jest taki delikatny jak patelnie samsunga. Koleżance spadł raz i baj baj, totalny szrot. Z drugiej strony zaś posiadając iphona 3 ciągle musiałam biegać z ładowarką gdy firma dała mi służbowy telefon. Stąd mając takie doświadczenia od 7 lat jestem posiadaczem jeżynki a to z kolei mój 3 model tego telefonu. Wcześniej miałam model 7130 potem zaś Bold. Pierwszy to już historia a drugi nie umiał pływać ;))

Mieszka w
    Warrington
    Siła reputacji
    10
    Kompletnie zapomniałem o tej ankiecie :-)

Musze przyznać, że temat trochę już "zakurzony" ponieważ trochę sprzętu w międzyczasie wyszło.

Nigdy nie byłem zwolennikiem i$!%$!a, zamiast tego jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga S4 którego eksploatuję jak należy, wliczając w to sześć kont emailowych, dostęp do sieci poprzez VPN i zdalną administrację. W gry nie gram bo nie masz czasu a jak mam to wolę na PC pograć.

Kalendarz, terminarz, online banking, paypal, płatności online, ebay, amazon, trochę youtube, dosyć często skype, manager budżetu itd...

Telefon daje radę, polecam każdemu kto faktycznie będzie z niego korzystał :-)

Co do Blackbery to niestety nie mogę się wiarygodnie wypowiedzieć ponieważ nie mam z tym telefonem kompletnie żadnego doświadczenia, wiem tylko jedno nie spełniłby moich oczekiwań biorąc pod uwagę sposób w jaki używam S4.

Swoją droga czasami wkurza mnie pisanie z komórki, niby edytowałem a jednak część tekstu zostaje a część znika GRRRR
    Z poważaniem Admin. Masz pytanie, zapytaj na GG 20031546
    Odwiedź fanpage na Facebooku facebook.com/warringtonpl

Siła reputacji
    9

Mieszka w
    Warrington
    Siła reputacji
    10
    Powiem tylko tyle, ze iPhone aby miec jakis polot w ciagu kolejnych lat, musial wydac ogromne pieniadze na nowe technologie.

Technologie zakupil od Samsunga...

Mieszka w
    Bystra koło Bielska
    Siła reputacji
    0
    Serdecznie witam. temat wymyślony przez admina - super i już dyskusja. ja mam blackbery i jestem zadowolony. Od przyszłego tygodnia, bo dzisiaj niedziela- wejdę w inne fachowe, ale działy. Teraz życzę wszystkim szczęścia i zdrowia---------------------oby spełniły się Wam Wasze marzenia.

Siła reputacji
    0
    hej
    ja od dobrych klilku lat tylko iphone - niezawodny a potrzebne mi aplikacje za darmo i na wyciagniecie reki

Mieszka w
    Warrington
    Siła reputacji
    10
    Cytat Zamieszczone przez Tasko Zobacz posta
    hej
    ja od dobrych klilku lat tylko iphone - niezawodny a potrzebne mi aplikacje za darmo i na wyciagniecie reki
    Starałem się przekonać ale do tej pory mi się to nie udało. W chwili obecnej szczęśliwym posiadaczem S4 i nie zamierzam tego zmieniać. Co więcej nie zamierzam kupowac nawet nowszej wersji tego telefonu. Ten w zupełności spełnia moje wszystkie oczekiwania.

Administracja forum, Ebay, Paypal, bankowość internetowa, Skype, TeamViewer, Administracja RDP itp...
    Nie widzę sensu zamiany na coś innego.