Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: St Stephen's Catholic Primary School ?

Siła reputacji
    0

St Stephen's Catholic Primary School ?

St Stephen's Catholic Primary School
    Witam ;)

Czy ktos z bywalców forum może wie cokolwiek na temat tej szkoły?

Jeżeli ktos posiada jakiekolwiek informacje lub opinie na temat tej placówki (lub innej przyjaznej polskim dzieciakom szkoły), to byłabym wdzięczna. Szukam katolickiej szkoły dla mojego brzdąca, ale na razie nie udało mi się zebrać za wielu opinii na temat szkół katolickich w Warrington.

Proszę o jakies informacje o ile to możliwe. Z góry dziękuję

Siła reputacji
    9
    Cytat Zamieszczone przez emigrot Zobacz posta
    Witam ;)

Jeżeli ktos posiada jakiekolwiek informacje lub opinie na temat tej placówki (lub innej przyjaznej polskim dzieciakom szkoły), to byłabym wdzięczna. Szukam katolickiej szkoły dla mojego brzdąca, ale na razie nie udało mi się zebrać za wielu opinii na temat szkół katolickich w Warrington.

i znow to samo :/ tylko balagan sie robi :/

Mieszka w
    Rayleigh
    Siła reputacji
    8
    Katolickia szkola? To tam, gdzie 15 letnie ******(bez przesady. rudy691) ucza sie jak sie robi dzieci? A potem ta wiedze "cwicza" jako homework w parach ze swoimi boyfriendami? Cos zona Bordera wspominala, ze sie garna do "nauki" bez ociagania...

Siła reputacji
    9
    Cytat Zamieszczone przez Nuccio82 Zobacz posta
    Katolickia szkola? To tam, gdzie 15 letnie ******(bez przesady. rudy691) ucza sie jak sie robi dzieci? A potem ta wiedze "cwicza" jako homework w parach ze swoimi boyfriendami? Cos zona Bordera wspominala, ze sie garna do "nauki" bez ociagania...
    Troche chyba Nuccio przesadziłeś....Czy ty z kogoś przykład wziołeś że taki obeznany jesteś co dzieci w szkołach robią?A to tylko w katolickich? Jakoś moje rodzeństwo chodziło do katolickich i jakoś nikt nie praktykował jak sie robi dzieci.Nuccio...trochę rozumu...dzieci prędzej z internetu się tego nauczą niż ze szkoły...W ogóle jakiś bezsensowny ten post teraz był.....

Siła reputacji
    7
    Cytat Zamieszczone przez Nuccio82 Zobacz posta
    Powiem tak, w katolickich szkołach i tak jest o wiele lepiej, zwłaszcza w tych , które sa najwyżej w rankingu szkół.W moim przypadku jest to szkoła dla starszyzny, czyli ,,nastoletnich kóz i troglodytów''. Młodsze bąble,podwójne nasze szczęścia, kilkuletnie brzdące ,chodza do szkoły niekatolickiej i jest ok.Primary school to jedno, a secondary school to inna bajka.Starsza córka uczyła się języka angielskiego w Polsce przez 9 lat, więc nie miałą problemu i dostała sie do wysokiego setu, i do dobrej szkoły.Młodsze dzieci nie maja testów wstępnych do dobrych szkół.Maluchy praktycznie nie mówiły jeszcze po angielsku i zwracaliśmy uwagę na bezpieczeństwo oraz ...rejon z którego dzieci tam uczęszczaja.Do katolickich szkół uczęszcza więcej latorośli z klasy średniej, więc sa bardziej kulturalne, lepiej nieco ułożone i rodzice mają większe ambicje niż edukacja dziecka do 16-go roku życia.Wszystko zalezy od tego jakie ma się plany.Jesli chce się tu życ i dać dobry start dzieciom to nalezy zajrzeć na stronę rankingu szkół i wybrac najlepsza, ale tez pod względem ,,małej przestępczośći'' lub znikomej.tyle z mojej strony.Żona bordera
    Ostatnio edytowane przez border ; 05-06-2011 o 00:04

Siła reputacji
    9
    Cytat Zamieszczone przez emigrot Zobacz posta
    Witam ;)

Hej, szczerze polecam St Peters Catholic Primary School na Woolston. Moj syn jest uczniem tej szkoły, oprócz niego jest jeszcze dwoje polskich dzieci i z tego co wiem to opinia zarówno dzieci i ich rodziców jest taka jak moja i mojego syna. Szkoła jest mała i panuje tam bardzo przyjazna atmosfera (cała trójka nie znala języka kiedy rozpoczynała tam edukację i nigdy nie doświadczyła żadnych nieprzyjemności z tego powodu, ani ze strony dzieci, ani nauczycieli) Naprawdę bardzo polecam. Jak byś chciała więcej informacji pisz na priva. Pozdrawiam

Siła reputacji
    0
    Witam
    Mój mąż wybiera się do UK w czerwcu.Ja mogę dojechać z córką dopiero w sierpniu.Powiedzcie mi jak wygląda sprawa zapisania dziecka (9 lat skończy w listopadzie) do szkoły?
    Czy może córkę zapisać sam już w czerwcu?
    Czy są jakieś szkoły dwujęzyczne może w Warrington?
    Nie zna Angielskiego bo tak w Polsce uczą :)
    Będę wdzięczna za odpowiedzi.
    Pozdrawiam

Siła reputacji
    9
    Hej. Mąż może zapisać córke do szkoły w Czerwcu. Nawet wskazane by było bo sierpień to już troche późno. Co do katolickich to się nie wypowiadam bo tematu nie znam ale w Councilu dadzą Ci informacje na temat szkół.
    01925 44295 lub 01925 442952. Lub schooladmissions@warrington.gov.uk
    Nigdy nie łamię zasad.....Ja je ignoruję.

Siła reputacji
    0

St Stephens Catholic Primary School

Hej
    Ja poslalam synia do St Thomas More Catholic Primary School. Jak na razie jestem bardzo zadowlona, synio tez